Ana Sayfa

Restoran/Müze Cafe

Tarihi Avluda Kapadokya Manzaralı Kahvaltı, Nostaljik 5 Çayı. Kapadokya'da Mustafa paşa'nın (Sinasos) muhteşem panoramik manzarasına bakarak kahvaltınızı yapabilir, taklacı güvercinlerin gösterisine tanık olabilirsiniz. Devamı...

Kapadokya'da Tarihi Butik Otel

Kapadokya Sanat ve Tarih Müzesi'nin bulunduğu tarihi kompleksin ayrı bir bölümü, hem butik otel hem de cafe/restoran hizmetleri sunuyor. Mimari özellikleri korunarak restore edilen butik otelin tarihi odalarının her biri özel tasarlandı. Devamı..

KAPADOKYA DA TARİHİ BUTİK OTEL

Müzenin bulunduğu tarihi kompleks bünyesinde ayrı bir bölümde çok özel tarihi odalarıyla bir de butik otel hizmet veriyor. Kapadokya'nın en bakir kasabalarından biri olan Mustafapaşa'daki (Sinasos) bu benzersiz butik otelde kalmak isteyenler, dönemin ressamı Kostas Meletiyadis'in yaptığı orjinal duvar resimle riyle süslü tarihi odalarda uyuma fırsatı bulacaklar. Mustafapaşa'nın en yüksek yerinde muhteşem panoramik manzarası ile çok özel bir mekan...

Devamını oku...

 

Sayfa 2 / 2

Resim Galerisi

Şu an sitede

Şu anda 2 konuk çevrimiçi

İstatistik

Üyeler : 1596
İçerik : 19
İçerik Tıklama Görünümü : 74852

Diller / Languages

Turkish Arabic Chinese (Simplified) English French German Japanese Polish Russian Spanish

Müze Gönüllüleri


Kapadokya Sanat ve Tarih Müzesi'ni, yurtiçi ve yurtdışından Kapadokya'ya gelip ziyaret eden- ler, müzeye elyapımı bebekler bağışlamaktadır. Bağışlanan bebekler, bağışçıların isimleri ile Müzenin Özel Bölümü'nde sergileniyor. Devamı..

Hava Durumu

24 saatlik, günlük, 5 günlük, il ve ilçe merkezlerine göre hava durumunu görmek ve 3 günlük deniz tahmini ve karayolları hava tahminleri için lütfen buraya tıklayınız.

T.C.M.B. Günlük Döviz Kuru

Türkiye'deki yabancı para birimlerinin günlük ve geçmie dönük kurlarını oğrenmek için Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası resmi sitesini ziyaret ediniz.